smartupbox. Update dla Państwa telewizji hotelowej.

smartupbox został zaprojektowany specjalnie dla branży hotelowej! System ten wykorzystuje istniejącą sieć LAN lub WLAN i w łatwy sposób, bez szczególnej wiedzy fachowej, można go podłączyć i nim zarządzać. Zintegrowany wzmacniacz regeneracyjny WLAN wzmacnia przesyłane sygnały i zapewnia stabilny oraz bezproblemowy przepływ danych w całej sieci hotelowej.

Pilot z klawiaturą i czujnikiem ruchu

Już samo sterowanie to duże przeżycie! Innowacyjny pilot hotelowy Gyro pełni funkcję urządzenia kontrolnego. Pilot zawiera wysokiej jakości klawiaturę QWERTZ, funkcję Gyro (czujnik ruchu) i dodatkowo steruje także odbiornikiem telewizyjnym. W taki sposób jest możliwa wyjątkowo łatwa obsługa. Dzięki temu do korzystania z TV i smartupbox potrzebny jest tylko jeden pilot.

Hotel MediaShare

Hotel MediaShare nie wymaga żadnego dodatkowego sprzętu, bez kabla i żadnych wniosków telewizyjnych. Wszystko czego potrzebujesz to gość z jego telefon komórkowy i sieć WiFi.Gość łączy swój telefon komórkowy i można grać z smartupbox wtedy wszystkie treści na ekranie telewizora. Zdjęcia, muzyka i filmy w wielki obraz!

Wzmacniacz sieci

smartupbox został zaprojektowany specjalnie dla branży hotelowej! System ten wykorzystuje istniejącą sieć LAN lub WLAN i w łatwy sposób, bez szczególnej wiedzy fachowej, można go podłączyć i nim zarządzać. Zintegrowany wzmacniacz regeneracyjny WLAN wzmacnia, zakładając że dostępna jest sieć WLAN, sygnały radiowe i zapewnia stabilny i bezproblemowy przepływ danych w całej sieci hotelowej. Jeżeli smartupbox wykorzystywany jest za pośrednictwem połączenia LAN, dla gości udostępniony jest równocześnie WLAN-Accesspoint. System smartupbox rozszerza w ten sposób połączenia LAN o połączenia WLAN.

Funkcja Timeshift

Urządzenie wspomaga wszystkie powszechnie stosowane protokoły transmisyjne oraz formaty obrazu i formaty muzyczne w systemie Flash & HTML5. Dzięki temu goście mogą oglądać przez mediatekę ZDF lub BBC iplayer telewizję z zastosowaniem funkcji Timeshift i w ten sposób nie opuszczą żadnej audycji telewizyjnej.

Sprawdzona technika: system eksploatacyjny Android

Łatwą obsługę oraz szybki montaż gwarantuje system Android – taki sam system eksploatacyjny stosowany jest w smartfonach lub w Google-TV.

Zabezpieczony przed kradzieżą, mały i wytrzymały

smartupbox jest całkowicie zabezpieczony przed kradzieżą, ponieważ jest na stałe połączony z obudową odbiornika telewizyjnego. Jest mały (104mm x 99mm x 25mm), nie rzucający się w oczy, ale bardzo funkcjonalny. Stała eksploatacja w hotelu? W tym celu został stworzony!

Wygodny do kontrolowania

W szczególnie prosty sposób można monitorować pojedyncze urządzenia – status działania każdego z urządzeń można monitorować zdalnie za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Bezpieczeństwo prawne dzięki zapisowi danych

Jak wiadomo, właściciele hoteli muszą posiadać dowód na temat danych,do których konkretni goście uzyskali dostęp w Internecie. smartupbox gwarantuje przechowywanie danych dotyczących korzystania z Internetu; cały ruch internetowy przez smartupbox jest rejestrowane przez każdego dostawcy. W ten sposób w każdej chwili można udokumentować, jaki gość, w którym pokoju i jakie treści oglądał.

Specyfikacja

  • smartupbox w tym dostęp do portalu mysmartup i dostęp do aplikacji i usług
  • Media Center, sklepy muzyczne, koncerty, filmy, seriale, wiadomości, gry i wiele więcej.
  • Zoptymalizowane do użycia na dowolnym telewizorze
  • Full HD
  • Media Player z 1080
  • MBIT (100 Mbit / s) połączenia z siecią
  • Wideo HDMI i wyjście audio
  • System operacyjny Android
  • Czytnik kart SD, SDHC i MMC
  • USB 2.0 Host do podłączenia zewnętrznych dysków twardych / napędu flash